بازدید شبانه مدیرعامل هلدینگ شهریار از اجرای پروژه خط کشی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و محوطه بهشت زهرای تهران

بازدید شبانه مدیرعامل هلدینگ شهریار از اجرای پروژه خط کشی حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و محوطه بهشت زهرای تهران

دکتر بابک افقهی در معیت حسین تیموری مدیرعامل شرکت عرف ایران در ساعات اولیه بامداد امروز با حضور در بهشت زهرا از نزدیک به کارکنان زحمتکش عرف ایران که مشغول اجرای خط کشی بودند خداقوت و خسته نباشید گفت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل هلدینگ شهریار ، در این بازدید که تا ساعت ۲٫۵ بامداد ۱۲ شهریورماه؛ بطول انجامید مدیرعامل هلدینگ در جریان اجرای پروژه های خط کشی دوجزئی و معابر حرم امام و بهشت زهرای تهران قرارگرفت.
افقهی با تقدیر از همت عالی مدیرعامل و کارکنان زحمتکش عرف ایران ابراز امیدواری نمود با تدابیر اتخاذ شده در آینده ای نزدیک شاهد بازشکوفایی شرکت عرف ایران خواهیم بود و با تمام قوا برای این شکوفایی مجدد هرگونه حمایت لازم را بعمل خواهیم آورد.
در این بازدید که در فضایی صمیمانه و آکنده از امید کارکنان و با حضور معاون ترافیک بهشت زهرا و تنی چند از مدیران عرف ایران برگزار شد؛افقهی از روند بازیابی ماشین آلات و تجهیزات فنی و تامین رنگ مورد نیاز و تلاش جهادگونه همکاران برای فعالسازی خطوط تولید اطلاع حاصل نمود و تصمیماتی را برای حل مشکلات اتخاذ نمودند.
وی با تمجید از روحیه بالای همکاران؛از مدیرعامل عرف ایران خواست تا فهرست کارکنان دارای اقدامات برجسته و تلاش جهادگونه را برای پرداخت پاداش ویژه معرفی نماید.
در انتهای بازدید ؛دکتر افقهی مدیرعامل هلدینگ شهریار و تیموری مدیرعامل عرف با حضور در بارگاه ملکوتی امام‌ راحل به مقام شامخ امام شهیدان با قرائت فاتحه ادای احترام نموده وبا کلیه کارکنان و مدیران شاغل در پروژه عکس یادگاری گرفتند.

درباره نويسنده

دیدگاه خود را ثبت کنید

20 − ده =

گفتگو با کارشناس فروش عرف

)
    در حال تایپ است...

    برای ارسال پیام، لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. در اسرع وقت کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

    ارسال پیام لغو