سید مهدی موسوی قاسمی سرپرست معاونت بازرگانی عرف ایران شد

سید مهدی موسوی قاسمی سرپرست معاونت بازرگانی عرف ایران شد

سرپرست عرف ایران با صدور حکمی « سید مهدی موسوی قاسمی» را به سمت سرپرست معاونت بازرگانی این شرکت منصوب کرد .
به گزارش عرف ایران ، در حکم مهدی بابایی خطاب به موسوی آمده است : نظر به شناخت پایبندی به تعهدات و سوابق ارزشنمد مدیریتی آمیخته با خلاقیت جنابعالی به موجب این حکم شما را به سمت سرپرست معاونت بازرگانی منصوب
می شوید .
در ادامه آمده است : انتظار دارد با سر لوحه قرار دادن راهبرد تفکر و توکل ، تلاش مجدانه ، همراه نو آوری و بکارگیری تمام ظرفیت ها جهت افزایش فروش محصولات شرکت در بازار رقابت داخلی و بین المللی موفق و موید باشید .

مدیر عامل هلدینگ شهریار از غرفه ایران بازدید کرد

مدیر عامل هلدینگ شهریار از غرفه ایران بازدید کرد

حضور دکتر بابک افقهی مدیرعامل هلدینگ شهریار در غرفه عرف ایران ، کیفیت ما در شهر دیدنیست” شعار عرف ایران در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات شهری

به گزارش عرف ایران ، دکتر افقهی همچنین از غرفه بادپا دراین نمایشگاه دیدن کرد .شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل و خدمات شهری از ۱۲ تا ۱۵ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران دایر است .

از این دو غرفه تاکنون مسئولان متعددی از استان های مختلف کشور ، شهرداری ها ، فرمانداری و استانداری ها ، و برخی مسئولان عراقی دیدن کردند

بزرگترین شرکت ترافیکی کشور در نمایشگاه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

بزرگترین شرکت ترافیکی کشور در نمایشگاه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

شرکت علائم راهنمایی و فنی ایران ( عرف ایران ) با ارائه تجهیزات و فناوری های خود در شانزدهمین نمایشگاه بین  المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری  حضوری پررنگ دارد  .

به گزارش عرف ایران ، فعالیت بزرگترین شرکت ترافیکی کشور عرف ایران از ۲۶  سال تاکنون در سه حوزه تخصصی تولید تابلو ، خط کشی عابر و ساخت گاردیل  آغاز شده و تاکنون پروژه های متعددی در سراسر کشور اجرا کرده است.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل عمومی و خدمات شهری از ساعت ۹ امروز تا ۱۷ به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در خیابان سئول  دایر است .

غرفه عرف ایران در سالن ۹-۸ آماده بازدید عموم علاقه مندان است .

عرف ایران در عراق تابلو می سازد

عرف ایران در عراق تابلو می سازد

سرپرست شرکت علائم راهنمایی و فنی ایران (عرف ایران ) از اجرای پروژه ساخت تابلوهای سفارشی عراق توسط این شرکت خبر داد .

به گزارش عرف ایران ، مهدی بابایی گفت : قرارداد اجرای پروژه تابلوهای عراق به مدت ۱۰ روز عملیاتی شد .

وی با بیان اینکه عرف ایران در حال بازسازی خود است ، تاکید کرد : تلاش ما براین است تا با بهره گیری از توانمندی عرف ایران رخوت و خمودگی که در فعالیت هایی این شرکت ایجاد شده بود را از بین برده و پروژه ها و فعالیت های جدید را آغاز کنیم .

بابایی همچنین از راه اندازی مجدد کارخانه تولید تابلو و تجهیزات عرف ایران خبر داد .

سرپرست عرف ایران در عین حال از حمایت های مدیرعامل و هیات مدیره هلدینگ شهریار برای احیای این شرکت قدردانی و تشکر کرد .

شورای عالی مدیران برگزار شد

شورای عالی مدیران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت عرف ایران، عصر دیروز شورای عالی مدیران گروه شرکت های شهریار در محل عرف ایران برگزار شد. این نشست از ساعت 14:30 با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید در سالن کنفرانس عرف ایران شروع شد و تا ساعت 20 ادامه داشت. در این جلسه آقای دکتر افقهی و  مدیران شرکت های شهریار حضور داشتند.

از اهداف اصلی این نشست می توان به پیگیری مصوبات جلسات قبلی و جمع بندی مطالب مطروحه مدیر عامل محترم هلدینگ شهریار اشاره نمود.

همچنین در پایان جلسه  دکتر افقهی به همراه مهندس تیموری، مدیر عامل عرف ایران، از بخش های مختلف شرکت بازدید نمودند.

 

برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) در نمازخانه شرکت عرف ایران

برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) در نمازخانه شرکت عرف ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت عرف ایران، همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری سیّد وسالار شهیدان، صبح امروز مراسم سوگواری با هدف ایجاد فضایی عرفانی و معنوی در در نمازخانه شرکت برگزار شد.
در این مراسم که با حضور پرسنل و مدیران شرکت برپا شد، عزاداران به قرائت زیارت عاشورا و سوگواری شهادت مظلومانه سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران وفادار آن حضرت پرداختند.

همچنین در پایان مراسم عزاداران به صرف صبحانه پذیرایی شدند.

 

 

دعوت شرکت عرف ایران از صنعتگران و تولیدکنندگان به مشارکت

دعوت شرکت عرف ایران از صنعتگران و تولیدکنندگان به مشارکت

به گزارش روابط عمومی شرکت عرف ایران، طی جلسات هفته های آتی و با نظر هیئت مدیره و مدیریت، این شرکت از صنعتگران گرامی دعوت می‌کند تا به منظور بهره‌برداری بیشتر از دستگاه‌ها و ماشین‌آلات این مجموعه که شامل انواع پرس هیدرولیک و ضربه‌ای در تناژهای متنوع (از جمله 500 تن هیدرولیک)، دستگاه نقطه جوش، جرثقیل ده تن، قیچی 5/2 میلیمتری، خم‌کن برقی و … و همچنین تجهیزات تخصصی برش و لمینت انواع شبرنگ به ویژه ساخت انواع تابلو ترافیکی است، با ما مشارکت فرمایند.

لذا متقاضیان و تولیدکنندگان محترم می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید همه روزه در ساعات اداری به دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران، خیابان دکتر شریعتی، نرسیده به خیابان معلم، نبش کوچه کلاته، پلاک 20 مراجعه و یا با شماره تلفن 88410800 تماس حاصل کنند.


برگزاری جلسات هفتگی

برگزاری جلسات هفتگی

به گزارش روابط عمومی شرکت عرف ایران، صبح امروز جلسه ای با حضور مدیران شرکت در محل برگزاری جلسات تشکیل شد که طی آن به مسایل آتی شرکت رسیدگی شد. همچنین در پایان جلسه خانم فاطمه آب آذری به عنوان سرپرست حقوقی شرکت عرف ایران منصوب شدند.

 

تجهیز خودروهای امداد تونل شهری

تجهیز خودروهای امداد تونل شهری

به گزارش روابط عمومی شرکت عرف ایران ، تجهیز خودروهای امداد تونل های شهری توسط این شرکت انجام پذیرفت. این تجهزات شامل ادواتی از قبیل چراغ گردان، آژیر، راه بند و تجهیزات ایمنی تونلهای شهری می باشد.

لازم به ذکر است وظیفه ی این خودروها ، کنترل عبور مرور و ارائه خدمات به شهروندان عزیز تهرانی میباشد .