رایزنی با سه کشور برای انعقاد قراردادهای جدید

رایزنی با سه کشور برای انعقاد قراردادهای جدید

مدیر عامل شرکت نوین عرف خبر داد
رایزنی با سه کشور برای انعقاد قراردادهای جدید/ تامین و تحویل تابلو به کشور عراق

مدیر عامل شرکت نوین عرف از رایزنی با کشورهای عراق، سوریه و افغانستان برای انعقاد قراردادهای جدید حمل و نقل و ترافیک خبر داد و گفت: امسال در کشور عراق یک قرارداد در خصوص تامین تابلو انجام و تحویل شده است.

سید احمد علوی، در گفت و گو با خبرنگار شهرنوشت با اعلام این خبر گفت: شرکت نوین عرف که ادامه دهنده راه شرکت عرف ایران است، به واسطه بیش از 23 سال سابقه در زمینه تامین تجهیزات حمل و نقل و ترافیک، مشاوره و صادرات به عنوان یک برند مورد اطمینان در شهرهای مختلف کشور و همچنین در مجامع بین المللی شناخته شده است.
وی با اشاره به اینکه بازارهای هدفی که هم اکنون برای صادرات تعریف کرده ایم، بیشتر در کشورهای همسایه مثل عراق، سوریه و افغانستان است، افزود: در شرایط کنونی تبادل مالی و ارائه خدمات با کشورهای همسایه راحت تر است. امسال در کشور عراق یک قرارداد در خصوص تامین تابلو انجام و تحویل شده است.
مدیر عامل شرکت نوین عرف تصریح کرد: در کشور افغانستان مذاکرات انجام شده و تا مرحله انعقاد قرارداد پیش رفته ایم. اما انعقاد قراردادهای خارجی به دلیل اخذ مجوزهای مورد نیاز از کشور مقابل زمان بر است.
علوی ادامه داد: برای راه اندازی و تجهیز مرکز کنترل ترافیکی یکی از شهرهای عراق مذاکرات لازم انجام شده و در چند ماه آینده این مذاکرات به مرحله قرارداد و اجرا می رسد.
مدیر عامل شرکت نوین عرف ادامه داد: پس از این سه مذاکره و انجام تعهدات پیشین در کشور عراق حال پیگیری برای رسیدن به بازارهای جدید هستیم. البته برخی از کشورها هم پیگیر مذاکرات جدید بوده اند که امیدوارم به زودی به نتیجه برسند.

بازدید مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران از شرکت نوین عرف شهریار

بازدید مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک تهران از شرکت نوین عرف شهریار

به گزارش روابط عمومی شرکت نوین عرف ، سید احسان جاهد ضمن تبریک انتصاب سید احمد علوی به عنوان مدیرعامل، اقدامات انجام شده در دوره جدید فعالیت های شرکت را تحسین وبا آرزوی موفقیت برای تیم جدید، قول مساعد جهت حمایت از شرکت و فعالیت های آن در مجموعه شهرداری تهران داد.

جاهد ضمن ارئه راهکار و پیشنهاد جهت حضور شرکت نوین عرف در عرصه های جدید صنعت حمل و نقل ، نکاتی در خصوص بازار های جدید این حوزه بیان داشت.

در پایان مقررشد تیم های کارشناسی دوشرکت جهت عملیاتی نمودن ظرفیت های شرکت نوین عرف و انعقاد قرارداد جلسات مشترکی برگزار نمایند.

الهام فخاری از شرکت نوین عرف بازدید کرد

الهام فخاری از شرکت نوین عرف بازدید کرد

الهام فخاری عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور مهدی پیر هادی رئیس هیئت مدیره هلدینگ شهریار از شرکت نوین عرف بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نوین عرف فخاری ضمن تبریک انتصاب شایسته مدیرعامل محترم شرکت نوین عرف گفت: لازم است جهت همکاری بیشتر با کارکنان شهرداری از طریق تعاونی کارکنان اقدامات لازم انجام شود.

پیر هادی در ادامه این‌ نشست ضمن ارائه گزارشی از تعاونی  و شرکت های تابعه هلدینگ شهریار به راهکارهای همکاری بیشترتعاونی وشهرداری تهران اشاره نمود.

در بازدید شهردار منطقه ۹ از شرکت نوین عرف مطرح شد

در بازدید شهردار منطقه ۹ از شرکت نوین عرف مطرح شد

در بازدید شهردار منطقه ۹ از شرکت نوین عرف مطرح شد
نوآوری در تولید و نصب تابلوهای ترافیکی شهرداری منطقه ۹ با ابتکارات شرکت نوین عرف

مدیر عامل شرکت نوین عرف در خصوص ایجاد نوآوری در تولید و نصب تابلوهای ترافیکی با شهردار منطقه ۹ مذاکره کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نوین عرف، سید علی مفاخریان در بازدید از شرکت نوین عرف ضمن تبریک انتصاب مدیر عامل جدید این شرکت با سید احمد علوی در خصوص استفاده از ظرفیت های این شرکت در پروژه های مختلف منطقه ۹ گفتگو کرد.
در این جلسه که با حضور فرهادیان، معاون حمل و نقل ترافیک منطقه ۹ و قدیری برگزار شد، تولید و نصب تابلوهای ترافیکی در شهرداری منطقه ۹ بررسی شد.

تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت نوین عرف

تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت نوین عرف

طی مراسمی و با حضور بابک افقهی مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت نوین عرف برگزار و سید احمد علوی به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت منصوب شد.
بابک افقهی در مراسم معارفه مدیر عامل شرکت نوین عرف ، با تاکید بر چابک تر شدن در حوزه خدمات ترافیکی و ماموریت های نوین عرف گفت: دامنه ی فعالیت در حوزه ی علایم راهنمایی و رانندگی بسیار متنوع بوده و در هیچ یک از زیر مجموعه های شهرداری ماموریت مشابه این شرکت یافت نمی شود و این حوزه به عنوان بخش تعطیل ناپذیر مطرح است.
مدیرعامل هلدینگ شهریار، ضمن تقدیر از عملکرد بابایی سرپرست پیشین شرکت ،تصریح کرد: هم اکنون به دنبال پیگیری مسایل اخذ مطالبات وپیگیری موضوعات مربوط به شرکت عرف ایران در قالب تشکیل هیات تسویه و ایجاد مدیریت جدید در نوین عرف هستیم.
وی کمبود دلسوزی و تعهد به کار را حلقه مفقوده برخی مدیران اجرایی دانست و ادامه داد: نگاه مدیریتی در کنار دلسوزی ووفاداری ، افزایش سود شرکت و سهامدارن را به همراه دارد.
افقهی در ادامه به تجربیات و انگیزه و تعهد مناسب علوی در مجموعه شهرداری و شورای شهر تهران اشاره کرد و افزود: با استقرار ایشان در مجموعه نوین عرف شاهد طلوع شرکتی با پتانسیل بالا و درخشان خواهیم بود .
مدیرعامل هلدینگ شهریار با تاکید بر مدیریت استراتژیک و استقرار تیم تصمیم گیری در بخش اجرایی ،گفت: دور بودن محل تصمیم گیری از اجرای پروژه ها در این شرکت موجب پدید آمدن مشکلات جدی شده بود به طوری که بخش تصمیم گیری بدون اطلاع از منابع و امکانات موجود اقدام به اجرای پروژه می کرد که در بسیاری از موارد با شکست مواجه می شد.

اخذ ۴ میلیارد تومان در عرض ۴ ماه از شهرداری

در ادامه مهدی بابایی در مراسم تودیع خود با اشاره به دستاوردهای شرکت در مدت زمان ۶ ماه مدیریت وی ، گفت: ورود به مناقصات شهرداری ضمن پرداخت مطالبات کارمندان و بدهی سنوات قبل از جمله اقدامات انجام شده در این برهه زمانی است.
سرپرست سابق عرف ایران با بیان اینکه هم اکنون نوین عرف آمادگی لازم برای شرکت در مناقصات بزرگ کشور را دارد ، افزود: اساسنامه شرکت نوین عرف باز است که با توجه به شرایط فعلی ،فضای کاری مناسبی برای نوین عرف در حوزه زیبا سازی و خدمات رسانی شهری ایجاد می شود.

سود دهی عرف ایران در سال ۹۸

بابایی با اشاره به اخذ ۴ میلیارد تومان در عرض ۴ ماه از شهرداری تصریح کرد: پیش بینی می شود این رقم در سال ۹۸ به ۸ تا ۱۰ میلیارد تومان برسد.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد؛ نوین عرف به سود دهی قابل توجهی در سال جاری دست یابد که سود آن به طور مستقیم متوجه سهامداران شرکت خواهد بود.

اجرای برنامه پیشرفت تجاری نوین عرف در سال ۹۸

در ادامه علوی در مراسم معارفه خود ضمن تشکر از حمایت های افقهی گفت: هم اکنون در حال نهایی کردن برنامه پیشرفت تجاری برای نوین عرف هستم که تا ۱۰ روز دیگر نهایی می شود.
مدیر عامل نوین عرف شهریار با تاکید بر تدوین برنامه راهبردی مکتوب برای این شرکت تصریح کرد: تدوین برنامه مکتوب ضمن کمک در اجرای برنامه های شرکت می تواند به مدیران بعدی نیز در اجرای پروژه ها کمک بسیاری کند.
وی ضمن در خواست حمایت مالی از نوین عرف طی ۲ تا ۳ ماه ادامه داد: به منظور اجرای برنامه پیشرفت تجاری نوین عرف در سه ماه اول کا ر نباید دغدغه تامین منابع مالی داشته باشیم و این امر منوط به حمایت مالی هلدینگ شهریار است.
در پایان افقهی با تاکید بر حمایت هلدینگ شهریار از برنامه پیشرفت تجاری نوین عرف گفت: در صورت داشتن تیم اجرایی قوی در نوین عرف همه ی توان مجموعه ی شهریار در خدمت همکاران این شرکت خواهد بود.
مدیرعامل هلدینگ شهریاربا تاکید بر استفاده از پتانسیلهای بالای نوین عرف تصریح کرد: پویا بودن شرکت نوین عرف در عقد قرارداد با بخشهای مختلف شهرداری تهران و شهرستانها و … خود می تواند گویای توانایی بالای این شرکت باشد .

مراسم تجلیل از کارگران شریف و زحمتکش شرکت عرف ایران

مراسم تجلیل از کارگران شریف و زحمتکش شرکت عرف ایران

مراسم تجلیل از کارگران شریف و زحمتکش شرکت عرف ایران، همزمان با بزرگداشت روز جهانی کارگر با حضور تعدادی از مدیران و کارگران زحمتکش شرکت عرف ایران انجام شد.

اعلام آمادگی سفارت ایران در قطر به توسعه صادرات عرف ایران

اعلام آمادگی سفارت ایران در قطر به توسعه صادرات عرف ایران

سفیر ایران در قطر آمادگی خود را برای هر گونه همکاری و تسهیل همه جانبه در جهت توسعه صادرات عرف ایران در قطر اعلام کرد .
مدیرعامل عرف ایران ، درراستای توسعه صادرات مهمترین اولویت این شرکت در سال 98 با سفیر ایران در کشور قطر دیدار و گفت وگو کرد .
به گزارش عرف ایران ، نمایشگاه قطر پروجکت از نهم تا دوازدهم اردیبهشت ماه در دوحه پایتخت این کشور برگزار شد .
در دیدار مهدی بابایی مدیرعامل عرف ایران با محمد علی سبحانی سفیر ایران در قطر دو طرف در باره قابلیت های هلدینگ شهریار و عرف ایران در حوزه مدیریت شهری برای کسب سهمی از بازار صادراتی منطقه گفت وگو کردند .
یادآور می شود مدیرعامل عرف ایران علاوه بر بازدید از نمایشگاه قطر پروجکت ، دیدار و گفت وگویی جداگانه نیز با نایب رئیس اتاق قطر در وزارت بازرگانی این کشور داشت .

سید مهدی موسوی قاسمی سرپرست معاونت بازرگانی عرف ایران شد

سید مهدی موسوی قاسمی سرپرست معاونت بازرگانی عرف ایران شد

سرپرست عرف ایران با صدور حکمی « سید مهدی موسوی قاسمی» را به سمت سرپرست معاونت بازرگانی این شرکت منصوب کرد .
به گزارش عرف ایران ، در حکم مهدی بابایی خطاب به موسوی آمده است : نظر به شناخت پایبندی به تعهدات و سوابق ارزشنمد مدیریتی آمیخته با خلاقیت جنابعالی به موجب این حکم شما را به سمت سرپرست معاونت بازرگانی منصوب
می شوید .
در ادامه آمده است : انتظار دارد با سر لوحه قرار دادن راهبرد تفکر و توکل ، تلاش مجدانه ، همراه نو آوری و بکارگیری تمام ظرفیت ها جهت افزایش فروش محصولات شرکت در بازار رقابت داخلی و بین المللی موفق و موید باشید .